Kristlik Mõttevõra
PUHAS SÜDA. PUHTAD MÕTTED.

Meist

 

Ajaveebi esimene postitus leidis aset 12. veebruaril 2010.

Esimene postitus kandis nime "Kust sa said oma täusliku olendi idee?" Sellele järgnes kohe sari "Vaimu mõtteviis" kokku 10 osa. 

Lugejatele on huvi pakkunud paljud erinevad märksõnad, mille tipus on armastus, kopsuvähk, koššer, suitsetamine jt. Otsingu nimekiri on niivõrd pikk, et see nõuaks eraldi analüüsi, kuid sõnu on üle 7 tuhande.

Mõned postitused on ülipopulaarsed, mida on loetud mitu tuhat korda.

Suitsetamisest loobumine ja kopsuvähk. Aspartaam ja seda sisaldavad tooted. Maailma 40 kummalist kirikut. Deemon. Koššer on eesti kommete kohaselt valmistatud toit. jpt

 

Sellest ajast kuni tänaseni on blogi külastanud 30 000 erinevat lugejat, kellest iga kolmas külastab ajaveebi korduvalt.

Kristliku Mõttevõra blogi külastavad nii naised kui mehed. Enamus on mehed: 51,6 %.

Alates käesolevast aastast on Kristlik Mõttevõra aktiivselt osalemas sotsiaalmeedia lehel Facebook, kuhu postitame regulaarselt väiksema mahuga mõtteid usust ja kristlusest.

Kristliku Mõttevõra fännilehega on püsivalt liitumas uusi liikmeid ja postitusi jälgib üle 600 kasutaja. Kõik on ise tulnud ja otsustanud sõbraks hakata. Me ei korralda kampaaniat, et fänne juurde saada, kuna ei pea seda õigeks. Sõbrad tulevad ise.

Samuti jätkame blogi postitusi, eriti kui need on suuremahulised ja nõuavad põhjalikku teema käsitlemist, millest anname teada ka oma fännilehel.

 

Sellest aastast pakume võimalust saata oma palveid otse meie veebilehelt vormi abil ja me palvetame teie eest.

Meie tegevus põhineb hetkel suures osas vabatahtlikul tööl.

Tegevust juhivad inimesed, kes teevad seda puhtalt südame soovil ning tasuks on lihtsalt heameel sellest, et sa tajud end tegevat õiget asja ning saad aidata neid, kes sellest tõesti hoolivad. 

Meie usume end päästetud olevat Issanda Jeesuse armu läbi samal kombel nagu nemadki.

Kristlase elu on Püha Vaimu poolt kirjutatud kiri, 2Kr 3:2-3. Kirjutatud mitte tindiga, vaid elava Jumala Vaimuga.